Blindr
sk cz si en

Pouze ČEŠI!! Vše!!


1. Stačí se zaregistrovat zde: https://www.rondo.cz/lenkal
2. Dokončit registraci (vyzvednete si výhru)
3. Roztočit "kolo štěstí"
4. Po dokončení mi napište, co jste měla za výhru. Kamarádka třeba vyhrála foťák, kameru, hodinky a tablet. Je to taky o štěstí, logicky.
CELÉ TO JE ZDARMA!! Já osobně jsem vyhrála sice jen 100,-, ale když vidím i ostatní co vyhrávají..Navíc je to zdarma, tak proč nezkusit štěstí když už sedíme u počítače. Hodně štěstí všem! :)
User118766847
0 Like 0 Dislike
Dobrý den, začněte soutěžit taky, návod: 1. Stačí se zaregistrovat zde: link 2. Dokončit registraci (vyzvednete si výhru) !!! KAŽDÝ REGISTRUJÍCÍ VYHRÁVÁ !!! STAČÍ SE OPRAVDU JEN ZAREGISTROVAT, JÁ MÁM 2000,- UŽ NA ÚČTU!
Kubcone
0 Like 0 Dislike
Stačilo iba raz, ďakujeme.
User24570881
0 Like 0 Dislike
1. Stačí se zaregistrovat zde: link
2. Dokončit registraci (vyzvednete si výhru)
3. Roztočit "kolo štěstí"
4. Po dokončení mi napište, co jste měla za výhru. Kamarádka třeba vyhrála foťák, kameru, hodinky a tablet. Je to taky o štěstí, logicky.
CELÉ TO JE ZDARMA!! Já osobně jsem vyhrála sice jen 100,-, ale když vidím i ostatní co vyhrávají..Navíc je to zdarma, tak proč nezkusit štěstí když už sedíme u počítače. Hodně štěstí všem!
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.