MladučkaPreMňa


Nejaka mladučka s foto pre mňa som nadržany a pačia sa mi mladučke neskusene pany chlapov blokujem takze nekukajte mi profil nesom tepli ?
Nezadany-PO
1 Like 0 Dislike
Nejaka na pokec
User198110588
0 Like 0 Dislike
😂😂😂😂 čo si si dal ?Daj mi tiež
dwarfsaremean
5 Like 0 Dislike
@Nezadany-PO jasné, že tu pre teba nejaká je. Má 19 rokov, IQ 37, hreší a nadáva, je nymfomatická pedofilka, neovláda gramatiku, ma obmedzenú slovnú zasobu, ale...! ... verí v jedného Boha, takže je to správny človek, ktorý si zaslúži ísť do nebíčka. Nalepite si spolu na auto symbol rybičky a keď dá ten váš jediný Boh, snáď to po kilometri napalite do kombajnu plného dynamitu, niekde na minovom poli, vedľa skladu nukleárnych hlavíc pod činnou sopkou. A svet bude krajším miestom na Zemi.
Nezadany-PO
0 Like 2 Dislike
Nejaka pre mna
User198110588
0 Like 0 Dislike
Jasne že da,ale to by ho muselo označiť viac osôb ,ale nahlásiť ho môžeš ,skús pozrieť ,,On Hľadá ,, 😂😂😂
Nezadany-PO
0 Like 0 Dislike
Da sa profil nahlasit ako na pokeci?? Chcem aby mi dal pokoj a nepisal spravy v ziadnej diskusii
User198110588
0 Like 0 Dislike
To je pravda n čítam ,lebo aj o mne sa už vyjadril ,preto nemá zmysel ho čítať ďalej ,pre mňa je len individuo bez existencie 😂
Nezadany-PO
0 Like 0 Dislike
Ale ty necitas nic on tu od vcera nadava namna a neviem preco
User198110588
0 Like 0 Dislike
To je ten problem ,že on súdi každú ,ktorá mu nedá ,alebo ho nelajkne 😂je to ešte neodpise 😂😂😂 ale nehadajme sa ,lebo tu MERRY žiadnu nenájde 😂😂😂 aj ona chce už zasunúť
Nezadany-PO
0 Like 0 Dislike
Je to obicajny satanista abo co ide tu ludi sudit imbecil
1
2
3
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.