Blindr
sk cz si en

je to so mnou až také zlé? :D


Čaute áno zase ja, ten škaredý :D to tu naozaj nikto nechce pokecať? :) ani stará, ani mladá, ani pekná, ani škaredá? :)
jimmy777
1 Like 0 Dislike
tak to aj ja by som rád vedel čo je zlé ja som so sebou spokojný len som si chcel popísať s niekym cudzím
User243047938
0 Like 0 Dislike
Čo je zle😂
User252750778
0 Like 0 Dislike
Áno je ! Mier s tebou 😁😁😁
User168970409
0 Like 0 Dislike
Pohoda nie je za čo
jimmy777
1 Like 0 Dislike
Ďakujem za podporu
User168970409
0 Like 0 Dislike
Nie každý to môže pochopiť ako srandu ale tak chápeme sa a uvidí niekto sa určite ozve
jimmy777
1 Like 0 Dislike
Rozhodne na nič netlačím, ja som to myslel skôr zo srandy, každopádne budem rád ak sa niekto ozve, ak nie žily mi to neroztrhá
User168970409
0 Like 0 Dislike
Kámo jedná zásadná vec. Keď sa tu budeš takto prejavovať tak sa uprimne ani nečuduj že ta tu "nikto nechce" Trpezlivosť ruže prináša a musíš si počkať 😁
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.