Blindr
sk cz si en

Čo hovoríte na submisivnu ženu


Som submisivna
User537157388
0 Like 0 Dislike
Noo zaujímavé...
Aranos
0 Like 0 Dislike
Ahoj nájde sa tu niekto na pokec ?
User415190579
0 Like 0 Dislike
Je to super 👌 😘
User414395918
0 Like 0 Dislike
No dyť jó, já ani neříkal, že hledám submisivní bitch. To jenom jsme tady tak lehce polemizovali o tématu. :-)
User191269
0 Like 0 Dislike
ak ti napluje na ksicht velmi submisivna nebude a teda z precitaneho mas radsej dominanciu
User414395918
0 Like 0 Dislike
:-D A né tak mě osobně tohleto nějak nebere. :-D Respektive, mě se spíš líbí, když na mě holka pořádně nasedne a škrtí mě a přitom mi naflusá na držku. Ale chápu že vzhledem k těm ostatním praktikám v tomhle "oboru" je to ještě celkem soft viď. :-)
User191269
0 Like 0 Dislike
sa uklidni jindrasku 😁
User414395918
0 Like 0 Dislike
Máš říct - ti tu prdel zlískám řemenem a na pysky ti prsknu vosk od svíčky a uvidíme jak jsi sub ty hajtro. :-D:-D
User191269
0 Like 0 Dislike
😂😂😂😂, ja som to nevidela, ale priputaneho chlapa s vreckovkou v hube si viem predstavit 😁
Luky92
2 Like 0 Dislike
Venujem sa tomuto “oboru” cize nieco o tom viem. A vela krat som pocul: mne sa lubi film 50 odtienov mna to laka skusit. Zacnem vysvetlovat vybalovat svoje “hracky” a uz nieje sub uz to nieje pre nu. Kazda druha si mysli ze ked sa jej lubi ze ju chlap plieska po zadku ze je submisivna. Piiiicovina jak smerovky na stihacke.
1
2
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.