Blindr
sk cz si en

Cirkev Sephirothova - Rajská záhrada


Nečakajte na spasenie, žiadne nepríde. Spasiť sa môžete vyslovením jediného slova - "Áno"
Nečakajte na nebo, vytvorme si Rajskú záhradu na Zemi.
Ave Satanas
Ave Sephiroth
Nezadany-PO
1 Like 0 Dislike
Serem ja na vas ja mam svojho boha 😃🙏
dwarfsaremean
1 Like 1 Dislike
@Nezadany-PO môžeš hľadať odpoveď na tak komplikované otázky, keď si nepochopil ani šlabikár a základy gramatiky?
Nezadany-PO
1 Like 1 Dislike
To kto vimyslel ten nazov tej konverzacie a co tym vlastne sleduje?? Este nikdy nedokazal bit satan milosrdny co ty ludia chcu aby sme nasledovali jeho?? Preco sa mu zdravie?? To su otazky na ktore hladam odpoveď 🤔
dwarfsaremean
1 Like 0 Dislike
@Nezadany-PO radšej nech ma zoberie, než pozerať na tvoje vypatlanalé komenty snáď budú tvoje deti grcať žiletky
ZecGec
0 Like 0 Dislike
Utopiť ho v svatenej vode 😁
Nezadany-PO
0 Like 0 Dislike
No zobere ťa ten satan ty pako 😀😀😀
dwarfsaremean
0 Like 1 Dislike
Ave Satanas! Ave @Nezadany-PO !
Nezadany-PO
0 Like 0 Dislike
Skurvenec jeden chod stade rovno do pekla sak boh vidi co robis normalnych ludi nezvedies z cesty
Awe Jesus chemrist
Slava Isusu Christu
Pozehnany bud jezis Kristus naveky a daj ludom silu vihrat nad falosnymi kristami a prorokmi nedaj aby som sa aj ja nechal oklamat AMEN... ††† 🙏🙏🙏
Nezadany-PO
0 Like 1 Dislike
Ave Satanas ky co mas hlavu jak buzna vies co to znamena pozdravil si satana hambi sa
Nezadany-PO
0 Like 0 Dislike
Uz prisli falosny proroci nie len ze je uz kopa tych vseliakych krestanskych zdruzeni a zborov a pastorov a este aj toto nedajte sa zviest Jezis varoval pred tim co pride Marko 13/22 najdite si to
1
2
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.